Neden KYOCERA Yönetilen Doküman Hizmetleri’ni (MDS) tercih etmelisiniz?

KYOCERA MDS; daha etkili, ekonomik ve çevre dostu doküman iş akışı süreçleri için mükemmel bir iş ortağıdır. Yönetilen Doküman Hizmetlerimiz, kullandığınız cihazların markası ne olursa olsun, baskı cihazlarından doküman iş akışına ve çalışan verimliliğine kadar tüm çıktı sürecinizi optimize eden bütüncül bir çözümdür.

KYOCERA Bilgitaş, hızlı Çağrı Merkezi ve Uzaktan Görüntüleme hizmeti ile sektöre önderlik eden bir servis kalitesine sahiptir. Bu sayede ihtiyacınız olan tüm çıktı yönetim hizmetlerini tek ve güvenilir bir kaynaktan almanız mümkün olur. KYOCERA baskı cihazlarını ve doküman çözümleri yazılımlarını tercih ederek, aşağıda belirtilen fayda ve güvencelerden de yararlanabilirsiniz:

  • KYOCERA yazıcı, fotokopi ve çok fonksiyonlu fotokopi makineleri benzersiz sağlamlıkları ve maliyet dostu özellikleri ile rakiplerinden ayrılır.
  • KYOCERA doküman çözümleri, etkin, verimli ve güvenli doküman iş akışı süreçlerini garanti altına alır.
  • KYOCERA, üretim ve AR-GE süreçlerinde her zaman çevrenin ve ekonomik kaynakların korunmasını ön planda tutar.
  • KYOCERA ile ihtiyaç duyduğunuz tüm ürün ve hizmetleri güvenilir bir hizmet ortağından sağlamanın keyfini çıkartırsınız.

KYOCERA MDS yalnızca büyük ve uluslararası çapta işletmelere yönelik bir hizmet değildir. Hizmetlerimiz KOBİ’lere de geniş faydalar sağlar. KYOCERA MDS’in işletme maliyetlerinizin azalmasına ve verimlilik artışına, işletme ölçeğiniz ne olursa olsun büyük oranda katkı sağlayacaktır.