Para nereye harcanıyor?

Şirketinizin kaynakları görmediğiniz şekillerde harcanıyor: Gereksiz cihazlar, dikkatsiz kaynak kullanımı ve donanım yetersizliği. Yüksek kademeli çalışanlar değerli zamanlarını kağıt sıkışması gibi basit yazıcı problemlerine harcayarak kaybediyor ve farklı tedarikçilere/satıcılara ait ürün ve hizmetler ile uğraşmaya sayısız saatler harcanıyor.

KYOCERA Yönetilen Doküman Hizmetleri (MDS) ile, tüm baskı iş akışı sisteminizi optimize etmeniz mümkün. Baskı yönetiminizi düzene sokacak kapsamlı hizmetlerimizle,  BT departmanınızın iş yükünü ve çevreye bıraktığınız ayak izini azaltıyoruz.

MDS servislerimiz çerçevesinde müşterilerimizin işletmelerine özgü yapı ve ihtiyaçlarını dikkatle analiz ediyor, öncelikli sorunları çözüme kavuşturmayı hedef alan detaylı bir program ortaya çıkarıyoruz. Sonuçlar ortadaazalan baskı maliyetleri ve kolaylaşan idari işler.

İşletmeniz hangi ölçekte olursa olsun, KYOCERA MDS size büyük faydalar sağlayacak!

MDS tam olarak nedir?

MDS; Yönetilen Doküman Hizmetleri anlamına gelir. MPS (Yönetilen Baskı Hizmetleri) ile karşılaştırıldığında MDS, tüm doküman çıktı yönetim süreçlerini optimize etmesi ile ön plana çıkar. 
Daha fazla bilgi