Masraf Faktörlerini Keşfedin​

Satın alma süreçlerinin ancak stoklar bitme noktasına yaklaştığında farklı personeller tarafından aceleyle gerçekleştirilmeye çalışması, zaman kaybettirici bir durumdur. Ancak, tedarik zinciri etkin olmayan şekilde işlediğinde stok bitimi veya yüksek hacimli sipariş durumlarında işletmeler uzun arıza sürelerine katlanmak zorunda kalırlar. Stok planlamasının net gerçekleşmediği ortamlarda, yüksek kademeli çalışanlar değerli zamanlarını toner sipariş etme gibi işlerle uğraşarak kaybederler.

ARIZA SÜRELERİNDEN KURTULUN VE MALİYETLERİNİZİ AZALTIN

KYOCERA MDS, otomatize edilmiş satın alma sürecinden hızlı Çağrı Merkezi desteğine kadar etkili bir Malzeme Yönetimi hizmeti sunar – Uzaktan Görüntüleme sistemimiz tüm sarf malzemelerinizin seviyesini düzenli olarak kontrol eder ve azalan sarf malzemelerini henüz tükenmeden önce sipariş eder.

Proaktif dağıtım hizmetimiz ile sarf malzemelerine ihtiyacınız olan anda, ihtiyacınız olan yerde erişirsiniz. Gereksiz depolama alanı masrafları ile uğraşmaz, zaman kazanır ve maliyetlerinizi kontrol altına alırsınız.